Kontakt

stałych kluczowych klientów. Dzięki tej bliskiej relacji i zaufaniu, jakim nas obdarzają, możemy nieustannie rozwijać naszą działalność.

wzrostu przychodów w ciągu ostatniego roku. Dzięki większej liczbie klientów i projektów, które realizujemy.

kraje w których realizujemy zlecenia. Realizujemy usługi nie tylko w Polsce ale również w Czechach, Rumuni i na Słowacji

stażu na rynku, ale jako młoda firma prężnie rozwijamy się 
i cieszymy się dużą liczbą zadowolonych klientów.

5

41%

4

2 lata

Nasza firma zawsze stara się zapewnić klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że ich domy, mieszkania lub zakłady przemysłowe są odpowiednio zabezpieczone przed zagrożeniem. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii oraz wysokiej jakości sprzętów, co gwarantuje nie tylko niezawodność, ale także wygodę i łatwość obsługi. Dzięki temu, nasi klienci mogą mieć pewność, że są w dobrych rękach.

Z nami bezpieczniej!

Dlaczego warto

nas wybrać?

Współpraca z AM Create to gwarancja spokoju i dobrze wykonanego zlecenia. Jednym z priorytetów naszej firmy jest indywidualne podejście do każdej usługi a nasz firma posiada doświadczenie intensywnie zdobywane na niełatwym rynku.

Stawiamy na

wysoką jakość

Zapewniamy nie tylko profesjonalne wykonanie ale również najlepsze urządzenia dostępne na rynku. Świadczenie usług na najwyższym poziomie możliwe jest wyłącznie dzięki zatrudnieniu doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników regularnie biorących udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje.

Profesjonalnie 

doradzamy

Decydując się na skorzystanie z naszych usług otrzymają Państwo profesjonalne i fachowe doradztwo. Postaramy się wspólnie dokonać wyboru optymalnych rozwiązań, a także polecić te materiały lub sprzęty, które wedle posiadanej przez nas wiedzy i doświadczenia najlepiej sprawdzą się w przedstawionych nam uwarunkowaniach.

Masz dość 

pseudo-fachowców?

Sami siebie nie będziemy oceniać, ale dzięki naszym klientom zdobyliśmy wiele pozytywnych opinii i wierzymy w to, że nasze usługi wykonujemy profesjonalnie i najwyższym poziomie. Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam/a.

Jak pracujemy?

Wszyscy pracownicy firmy AM Create są wykwalifikowani 
i doświadczeni w swojej dziedzinie, co pozwala na skuteczną i efektywną realizację projektów. Firma stawia na indywidualne podejście do klienta i dba o pełną satysfakcję z wykonanej pracy. Dlatego też, zawsze jesteśmy otwarci na sugestie i opinie swoich klientów, aby móc dostosować swoje usługi do ich potrzeb.

 

Czasem przypada nam pracować w nocy, a szczególnie w przypadku zaleceń klienta wymagających szybkiej realizacji lub w sytuacjach, gdy praca w dzień jest niemożliwa ze względu na funkcjonowanie sklepów lub innych obiektów handlowych. Firma wtedy zapewnia odpowiednie warunki pracy dla swoich pracowników oraz klientów.

SEKTORY:

Współpracowaliśmy w branżach:

Z AM Create współpracuje już od 2 lat i z pełnym z pełnym przekonaniem polecam usługi tej firmy. Wszystko wykonane profesjonalnie i terminowo. Zawsze mogę liczyć na doradztwo w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania. Polecam.

Dawid ??

Właściciel firmy FHU Dawido

Arkadiusz Gromadzki

Właściciel firmy ESP

Z AM Create współpracuje już od 2 lat i z pełnym z pełnym przekonaniem polecam usługi tej firmy. Wszystko wykonane profesjonalnie i terminowo. Zawsze mogę liczyć na doradztwo w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania. Polecam.

Co mówią o nas klienci:

Marki którym zaufaliśmy:

Sklep internetowy

ul. Siemianowicka 10/2, 40-301 Katowice

Instagram

kontakt@amcreate.pl

Po wysłaniu formularza, zawarte w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi oraz w ramach dalszej korespondencji dotyczącej tego zapytania. Administratorem danych osobowych jest AM Create. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.

Napisz do nas:

ADRES E-MAIL:

REGON:

NIP:

OBSERWUJ NAS NA:

NALEŻYMY DO PROGRAMU:

POLECAJĄ NAS NA:

POLECAJĄ NAS NA:

TELEFON:

ADRES:

388965461

9542690419

+48 535 373 566

Polityka prywatności

© AM Create - 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. |

Działamy głównie na terenie Śląska i okolic. Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne.

Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub elektroniczną. Odpowiemy na każde zadane pytanie, starając się udzielić pełnej i kompleksowej odpowiedzi dotyczącej oferowanych przez nas usług.

Imię*
Nazwisko*
Nazwa firmy
Numer telefonu*
Adres e-mail*
Wiadomość*
Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

+48 721 095 372

Facebook

 Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma. Sprawdź naszą rzetelność na:
https://rzetelnafirma.pl/20WLD5CNHVX972QB