Kontakt

     

Możesz liczyć na nasz fachowy i doświadczony zespół elektryków, który pomoże Ci w rozwiązaniu każdego problemu elektrycznego. Służymy profesjonalnym doradztwem z dziedziny elektryki, pomagając w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań.

Instalacje elektryczne

Pomiar instalacji

Projekt instalacji

Dokonujemy pomiarów elektrycznych za pomocą specjalistycznego sprzętu pomiarowego. Tworzymy protokoły pomiarowe, które potwierdzają wykonanie kontrolnych pomiarów elektrycznych, niezbędnych dla ZE.

Rozpoczynamy od projektu aż po jego realizację. Wykonujemy rozdzielnicę na mniejsze inwestycje takie jak mieszkania, domy jednorodzinne, po realizację dużych przedsięwzięć jak np.: fabryki, hale magazynowe, biura, sklepy, hotele, itp.

Prefabrykacja rozdzielni

Modernizujemy przestarzałe instalacje elektryczne, przywracając im niezawodne i bezpieczne działanie. Sprawdzamy dokładnie stan instalacji elektrycznych i ustalamy zakres modernizacji.

Modernizacja instalacji

Instalujemy sprzęt RTV/AGD w domach i biurach. Zlecenie naszej firmie instalacji zakupionych urządzeń AGD czy RTV pozwoli zaoszczędzić czas i zagwarantować ich bezpieczne i bezproblemowe działanie.

Podłączenie AGD/RTV

Wykonujemy projekty instalacji dla domów, budynków mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej,by w pełni spełnić oczekiwania naszych klientów, oraz zagwarantować bezpieczeństwo.

Usuniemy szybko i niezawodnie każdą awarię elektryczną, oraz ustalimy przyczynę jej powstania by nie doszło w przyszłości do podobnych awarii.

Awarie i serwis

Wykonujemy montaż instalacji elektrycznych w nowo wybudowanych budynkach oraz istniejących budynkach mieszkalnych, biurach, halach i magazynach.

Montaż instalacji

W zakresie instalacji elektrycznych

wykonujemy:

Skontaktuj się z nam

Jesteśmy tu dla Ciebie - skontaktuj się już teraz, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości!

Masz pytania?

Zobacz nasze realizacje i przekonaj się, jak możemy przyczynić się do sukcesu Twojego biznesu!

Nasze ostatnie 
realizacje:

Automatyki przemysłowej

Inteligentnego domu

Monitoringu

Systemów alarmowych

W naszej ofercie mamy również dostępne usługi z zakresu:

Skontaktuj się z nami

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Napisz do nas lub zadzwoń, a my sprawdzimy jak możemy Ci pomóc.

Jednym z priorytetów naszej firmy jest indywidualne podejście do każdej usługi, dlatego pozwól nam sobie pomóc. Przygotujemy wycenę, jak również podpowiemy idealne dla Ciebie rozwiązanie.

Przejdź do sklepu internetowego

Odkryj nasz sklep internetowy i zanurz się w świecie nowoczesnej technologii! Znajdziesz u nas systemy monitoringu, alarmowe, automatykę domową, tv i multimedia. Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości produktów, fachową poradę i indywidualne dopasowanie. Zapewniamy bezpieczeństwo, komfort i niesamowitą rozrywkę. Odwiedź nas już teraz i ciesz się nowoczesnymi technologiami!

Odwiedź nasz 


sklep internetowy

Marki którym zaufaliśmy:

Sklep internetowy

ul. Siemianowicka 10/2, 40-301 Katowice

Instagram

kontakt@amcreate.pl

Po wysłaniu formularza, zawarte w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi oraz w ramach dalszej korespondencji dotyczącej tego zapytania. Administratorem danych osobowych jest AM Create. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.

Napisz do nas:

ADRES E-MAIL:

REGON:

NIP:

OBSERWUJ NAS NA:

NALEŻYMY DO PROGRAMU:

POLECAJĄ NAS NA:

POLECAJĄ NAS NA:

TELEFON:

ADRES:

388965461

9542690419

+48 535 373 566

Polityka prywatności

© AM Create - 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. |

Działamy głównie na terenie Śląska i okolic. Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne.

Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub elektroniczną. Odpowiemy na każde zadane pytanie, starając się udzielić pełnej i kompleksowej odpowiedzi dotyczącej oferowanych przez nas usług.

Imię*
Nazwisko*
Nazwa firmy
Numer telefonu*
Adres e-mail*
Wiadomość*
Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

+48 721 095 372

Facebook

 Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma. Sprawdź naszą rzetelność na:
https://rzetelnafirma.pl/20WLD5CNHVX972QB