Kontakt

     

Zastanawiasz się nad inteligentnym rozwiązaniami do swojego domu lub firmy? Pomożemy Ci stworzyć idealne rozwiązania, które będą odpowiadały Twoim wymaganiom i budżetowi.

Inteligentny dom

Sieci LAN

Rejestrator czasu pracy (RCP) ma na celu kontrolę obecności, nieobecności i spóźnień pracowników. Główną zaletą systemu jest możliwość generowania co miesięcznych raportów oraz wyznaczenie stref dostępu dla danych pracowników.

Kontrola dostępu

LAN i dostęp do Internetu jest dzisiaj nieodzowną instalacją w każdym budynku. Realizujemy sieci strukturalne w biurze, firmie czy domu. Instalacja sieci komputerowej, montaż sieci, rozpoczynamy od przygotowania założeń, które są niezbędne do jej zbudowania.

Sterowanie ogrzewaniem

Dla wykorzystania pełnego potencjału danego systemu informatycznego warto zintegrować go z innymi, używanymi w firmie systemami i ich zasobami. Pozwala to na osiągnięcie pełni korzyści z wdrożenia nowego systemu oraz zwiększenie wartości systemu już funkcjonującego

Oferujemy projekt, instalację, uruchomienie i konserwacji sys. sygnalizacji pożarowej, dźwiękowych sys. ostrzegawczych, systemów oddymiania, systemów detekcji gazu, przeciwpożarowych klap odcinających i oddymiających oraz przeciwpożarowych wyłączników prądu itp.

Systemy PPOŻ

Skontaktuj się z nami i poznaj możliwości systemów rejestrowania czasu pracy. Skuteczne narzędzie do zwiększenia wydajności i elastyczności Twojej organizacji. To również nowe możliwości dla małych i dużych firm.

Kontrola czasu pracy

Integracja systemów

Ciepło czy zimno? Steruj temperaturą w Twoim domu tak jak lubisz, nawet podczas Twojej nieobecności. Pomożemy wybrać, zamontować i skonfigurować urządzenie kompatybilne z Twoim systemem ogrzewania tak abyś miał/a pełną kontrolę nad temperaturą w Twoim domu.

Oferujemy profesjonalny montaż TV i SAT. Właściwe ustawienie anteny satelitarnej zapewni stały i niezakłócony odbiór sygnału z satelity, a co za tym idzie – dobry odbiór programów telewizyjnych.

TV/SAT

Montaż domofonu lub wideodomofonu to podstawa systemów zabezpieczeń obiektu. Zapewniają bezpieczeństwo oraz komfort przyjmowaniu gości.

Domofony i wideodomofony

Rozpoczynamy od projektu aż po jego realizację. Wykonujemy rozdzielnicę na mniejsze inwestycje takie jak mieszkania, domy jednorodzinne, po realizację dużych przedsięwzięć jak np.: fabryki, hale magazynowe, biura, sklepy, hotele, itp.

Prefabrykacja rozdzielni

Prefabrykacja rozdzielni

Modernizujemy przestarzałe instalacje elektryczne, przywracając im niezawodne i bezpieczne działanie. Sprawdzamy dokładnie stan instalacji elektrycznych i ustalamy zakres modernizacji.

Modernizacja instalacji

Instalujemy sprzęt RTV/AGD w domach i biurach. Zlecenie naszej firmie instalacji zakupionych urządzeń AGD czy RTV pozwoli zaoszczędzić czas i zagwarantować ich bezpieczne i bezproblemowe działanie.

Codzienne otwieranie i zamykanie bram czy rolet może być uciążliwe, dlatego zamontujemy dla Ciebie sterowniki umożliwiają zdalne ich otwieranie oraz zamykanie.

Bramy i rolety

Efektywne oświetlenie to nawet 35% oszczędności. Inteligentne sterowanie oświetleniem to szereg możliwości począwszy od zwykłego włącz/wyłącz, poprzez sceny świetlne, aż do możliwości automatycznego sterowania.

Sterowanie oświetleniem

W zakresie inteligentnych domów i budynków wykonujemy:

Skontaktuj się z nam

Jesteśmy tu dla Ciebie - skontaktuj się już teraz, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości!

Masz pytania?

Zobacz nasze realizacje i przekonaj się, jak możemy przyczynić się do sukcesu Twojego biznesu!

Nasze ostatnie 
realizacje:

Automatyki przemysłowej

Monitoringu

Instalacji elektrycznych

Systemów alarmowych

W naszej ofercie mamy również dostępne usługi z zakresu:

Skontaktuj się z nami

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Napisz do nas lub zadzwoń, a my sprawdzimy jak możemy Ci pomóc.

Jednym z priorytetów naszej firmy jest indywidualne podejście do każdej usługi, dlatego pozwól nam sobie pomóc. Przygotujemy wycenę, jak również podpowiemy idealne dla Ciebie rozwiązanie.

Przejdź do sklepu internetowego

Odkryj nasz sklep internetowy i zanurz się w świecie nowoczesnej technologii! Znajdziesz u nas systemy monitoringu, alarmowe, automatykę domową, tv i multimedia. Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości produktów, fachową poradę i indywidualne dopasowanie. Zapewniamy bezpieczeństwo, komfort i niesamowitą rozrywkę. Odwiedź nas już teraz i ciesz się nowoczesnymi technologiami!

Odwiedź nasz 


sklep internetowy

Marki którym zaufaliśmy:

Sklep internetowy

ul. Siemianowicka 10/2, 40-301 Katowice

Instagram

kontakt@amcreate.pl

Po wysłaniu formularza, zawarte w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi oraz w ramach dalszej korespondencji dotyczącej tego zapytania. Administratorem danych osobowych jest AM Create. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.

Napisz do nas:

ADRES E-MAIL:

REGON:

NIP:

OBSERWUJ NAS NA:

NALEŻYMY DO PROGRAMU:

POLECAJĄ NAS NA:

POLECAJĄ NAS NA:

TELEFON:

ADRES:

388965461

9542690419

+48 535 373 566

Polityka prywatności

© AM Create - 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. |

Działamy głównie na terenie Śląska i okolic. Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne.

Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub elektroniczną. Odpowiemy na każde zadane pytanie, starając się udzielić pełnej i kompleksowej odpowiedzi dotyczącej oferowanych przez nas usług.

Imię*
Nazwisko*
Nazwa firmy
Numer telefonu*
Adres e-mail*
Wiadomość*
Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

+48 721 095 372

Facebook

 Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma. Sprawdź naszą rzetelność na:
https://rzetelnafirma.pl/20WLD5CNHVX972QB